МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

Концепція TRI® PERFORMANCE

4 Золотих стандарти в одній концепції

Система дентальної імплантації TRI® інтегрує чотири основні технологічні параметри. Мета кожного з них - забезпечити максимальну ефективність та тривалу якість лікування. Ми поєднуємо ці елементи в TRI® Performance Concept.

КОНЦЕПЦІЯ TRI® PERFORMANCE
ОСОБЛИВОСТІ

КОНЦЕПЦІЯ SOFT TISSUE

ДЛЯ ДОВГОСТРОКОВИХ ЕСТЕТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ.

Інтерфейс м'яких тканин є унікальним та інноваційним в той же час. Плавне переключення платформ дозволяє сформувати стійкий і щільний бар'єр в місці з'єднання абатмента і імплантата. Усі ортопедичні компоненти - від трансфера для зняття відбитків і формувача ясен до постійного абатмента - формують однаковий профіль прорізування м'яких тканин.

ОПТИМАЛЬНИЙ ПРОФІЛЬ ПРОРІЗУВАННЯ

Поверхня імплантатів лінійки Soft Tissue забезпечує щільне з'єднання з м'якими тканинами, що дозволяє уникнути утворення ясенних кишень, незважаючи на широкий перехід між платформами. М’які тканини, що дуже важливо, формують бар'єр навколо надважливої лінії з'єднання імплантата і абатмента.

TRI® FRICTION

ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО З’ЄДНАННЯ

TRI® FRICTION це унікальне з технологічної точки зору ортопедичне з'єднання, що є частиною концепції TRI® Performance. Можлива похибка не більше 0.006 мм гарантує досконале високоточне прилягання ортопедичних компонентів і їх довгострокову стійкість.

ОСОБЛИВОСТІ

ЛИШЕ ПЕРЕВАГИ

 Щільна посадка, що забезпечує максимальну стійкість абатмента

  Запобігає виникненню мікрорухливості між імплантатом і абатментом

 Відсутність послаблення гвинта завдяки ротаційній стійкості

 Зручна робота з абатментом за рахунок міцного з'єднання навіть при відсутності гвинта.

TRI® BONEADAPT

ДЛЯ НЕГАЙНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ

ДИЗАЙН ІМПЛАНТАТА

Тіло імплантату було розроблено таким чином, щоб забезпечувати максимальну адаптацію до різних ділянок кістки уздовж імплантата. Дизайн шийки імплантата зі зворотнім конусом знижує силу тиску на альвеолярний гребінь. Паз у верхній частині, в який входить потрійна різьба, забезпечує кращий розподіл навантаження на кортикальну кістку.

Крім того, макро-дизайн різьби в пришийковій ділянці з квадратним профілем мінімізує тиск та навантаження на кортикальну кістку, краще захищаючи її таким чином. 

Добре зарекомендований стандарт різьби 60 ° в середній частині імплантату збільшує площу контакту з поверхнею кістки в губчатому шарі для оптимального контакту між кісткою і імплантатом.

ТРЬОХЗАХІДНА РІЗЬБА

Різьба з трьома незалежними витками з поворотом 120 ° проходить по всій довжині навколо тіла імплантату і закінчується вертикальною фаскою у верхній його частині. Трьохзахідна різьба забезпечує крок різьби в середньому 1,8 мм за один оберт.

ВИТОНЧЕНИЙ БІОМЕХАНІЧНИЙ ДИЗАЙН ІМПЛАНТАТІВ TRI®(TRI® BONEADAPT) ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ВИСОКОЇ ПЕРВИННОЇ СТАБІЛЬНОСТІ

Висока первинна стійкість дентальних імплантатів є ключовим фактором успіху, особливо в сучасних концепціях лікування, таких як раннє або негайне навантаження. Триваюче дослідження in vitro* оцінює первинну стабільність різних імплантатів **. Імплантати вставляли в штучну кістку за допомогою датчика торку для визначення максимального торку. У таблиці вище показані виміряні торки для встановлення тестованих систем імплантатів ***.

ПОВЕРХНЯ SBA

ДЛЯ ПРОГНОЗОВАНОЇ ОСТЕОІНТЕГРАЦІЇ

Поверхня TRI® SBA (грубозерниста піскоструменева обробка і обробка кислотою) є золотим стандартом індустрії більше 20 років. Поверхня імплантата під тиском піддається піскоструменевій обробці грубозернистим піском. На завершальному етапі поверхню двічі обробляють кислотою для досягнення середньої шорсткості.

СТРУКТУРА ПОВЕРХНІ

Макроструктура 20-40 мкм і мікроструктура 2-4 мкм поверхні є ідеальною основою для відмінної остеоінтеграції.  Ефективність такої структури була доведена в результаті численних клінічних випробувань даного типу поверхні.

ВІДСОТОК УСПІХУ

Приживання імплантатів з поверхнею SBA на основі офіційної статистики.*Останнє оновлення: 30.06.2019

ДОСЯГАЙТЕ БЕЗДОГАННИХ РЕЗУЛЬТАТІВ З ПОВЕРХНЕЮ TRI® SBA

ПОВЕРХНЯ TRI® SBA ДЕМОНСТРУЄ НАУКОВО ДОВЕДЕНІ КРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ.

У нещодавньому дослідження  BDIZ EDI Implant-Study 2014/2015 було порівняно поверхні 97 виробників дентальних імплантатів. Поверхня середньої шорсткості TRI® SBA отримала сертифікат BDIZ EDI, що підтверджує високу точність різьби та чистоту поверхні імплантата. Поверхня TRI® SBA - це поверхня середньої шорсткості.

КОНТАКТИ

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦІ УНІКАЛЬНІ ІМПЛАНТАТИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО НАПИШІТЬ У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС МЕССЕНДЖЕР