МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

ФАКТОРИ УСПІХУ

СИСТЕМА ДЕНТАЛЬНИХ ІМПЛАНТАТІВ TRI®
КОНЦЕПЦІЯ TRI®PERFORMANCE

Концепція TRI® Performance об’єднує 4 Золоті Стандарти, щоб зробити життя практикуючого лікаря максимально простим і в той же час високоефективним для простого досягнення природних естетичних результатів у щоденній практиці.

читати більше
ЛІНІЙКИ ІМПЛАНТАТІВ

Концепція TRI® Performance Concept втілена в лінійках Bone-Level (TRI®-Narrow, TRI®-Vent) та Tissue-Level (TRI®-Octa) і забезпечує найкращі естетичні результати як у фронтальній так і у дистальній ділянках.

читати більше
УПАКУВАННЯ

Нова революційна концепція безконтактного вилучення TRI® Pod забезпечує можливість виймати імплантат  безпосередньо за допомогою наконечника бормашини одним рухом. При цьому гарантується висока ступінь збереження поверхні TRI® SBA. Істинне дизайнерське нововведення, яке підніме Ваші хірургічні результати на новий рівень.

читати більше
DIGITAL SOLUTIONS

Усі рішення від TRI® підтримуються TRI® + Digital Solutions, гарантуючи універсальний відкритий інтерфейс імплантата для провідних технологічних партнерів в області цифрової стоматології. TRI® + Digital Solutions забезпечує задоволення широкого спектру показань за допомогою 3D-планування, направленої хірургії, CAD абатментів, CAD / CAM з гвинтовою фіксацією і реставрацій з цементною фіксацією та сучасних методів лікування, таких як All-на-TRI®.

читати більше

КОНТАКТИ

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦІ УНІКАЛЬНІ ІМПЛАНТАТИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО НАПИШІТЬ У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС МЕССЕНДЖЕР