МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

Чому TRI® є ідеальною системою імплантатів?

УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ

Ми твердо переконані, що перехід на систему на TRI® для вас означатиме легке переключення на нову систему імплантації з повною ортопедичною сумісністю, неперевершеною простотою і передовим цифровим портфоліо, при цьому ціннісність продукту та його якість буде на найвищому рівні.

СУМІСНІСТЬ
ПРОСТОТА
ЦИФРОВЕ ПОРТФОЛІО
STATEMENT TOBIAS RICHTER
FOUNDER & CHAIRMAN
video preview
Відтворити
ЛІНІЙКА ІМПЛАНТАТІВ
TRI® BONE-LEVEL

ПОЛІРОВАНА ШИЙКА ІМПЛАНТАТА
Імплантати, які встановлюються на рівні кістки гребеня мають поліровану шийку 0.5 мм

ТРЬОХЗАХІДНА РІЗЬБА
Різьба з трьома незалежними витками з поворотом 120 ° проходить по всій довжині навколо тіла імплантата і закінчується вертикальною фаскою у верхній його частині.

БЕЗПРЕЦЕНДЕНТНА ФІКСАЦІЯ
Похибка не більше 0.006 мм гарантує ефективне і високоточне прилягання ортопедичних компонентів і їх довгострокову стійкість

читати більше
TRI® TISSUE-LEVEL

THINK PINK
Імплантат на рівні м’яких тканин з полірованою, анодованою шийкою рожевого кольору для найвищих естетичних результатів.

ПОВЕРХНЯ
Поверхня TRI® SBA (грубозерниста піскоструменева обробка+ подвійна кислотна обробка) є золотим стандартом вже більше 20 років.

ВИСОКА ПЕРВИННА СТАБІЛЬНІСТЬ
Висока первинна стабільність дентальних імплантатів є ключовим фактором успіху, особливо в сучасних концепціях лікування, таких як раннє або негайне навантаження

читати більше
ПРОСТОТА
ЛЕГКА І РОЗУМНА СИСТЕМА ДЕНТАЛЬНИХ ІМПЛАНТАТІВ
ЛЕГКА І РОЗУМНА СИСТЕМА ДЕНТАЛЬНИХ ІМПЛАНТАТІВ
МАКСИМАЛЬНА ОРТОПЕДИЧНА ГНУЧКІСТЬ З ОДНИМ УНІВЕРСАЛЬНИМ З’ЄДНАННЯМ

За допомогою лише одного ортопедичного з'єднання для всієї лінійки імплантатів TRI® зменшує кількість компонентів до мінімуму, оптимізуючи процес використання та зберігання в щоденній практиці. Виберіть свій оптимальний абатмент із концепцією м'яких тканин TRI®Soft Tissue, щоб досягти високоякісних естетичних результатів.

дізнатись більше
ХІРУРГІЧНИЙ НАБІР
ОДИН НАБІР ДЛЯ ІМПЛАНТАТІВ BONE- ТА TISSUE-LEVEL

Хірургічний набір TRI® був розроблений з метою зменшити кількість компонентів та оптимізувати робочий процес для хірурга при використанні інструментів. Отже, перед вами ергономічний та елегантний хірургічний набір TRI®. Спрощений протокол покрокового свердління гарантує логічний і простий робочий процес для хірурга.

дізнатись більше
УПАКУВАННЯ
ЗРУЧНІСТЬ. ВИНАЙДЕНО ЗАНОВО.

Нова революційна концепція безконтактного вилучення TRI® Pod забезпечує можливість виймати імплантат безпосередньо за допомогою наконечника бормашини одним рухом. При цьому гарантується висока ступінь збереження поверхні TRI® SBA. Істинне дизайнерське нововведення, яке підніме Ваші хірургічні результати на новий рівень.

дізнатись більше
DIGITAL
УНІКАЛЬНЕ ЦИФРОВЕ ПОРТФОЛІО

Портфоліо TRI® + Digital містить нові титанові основи TRI®-Bases як з антиротаційним елементом так і без нього, титанові заготовки для фрезерування, включаючи патентовані TRI® Friction Fit, Multi-Unit Ti-Bases та інноваційний аналог імплантата для цифрових технологій. Щоб відповідати будь-яким специфічним естетичним вимогам, всі титанові основи TRI®-Bases можуть бути індивідуалізовані для використання з новою кутовою викруткою.

ТИТАНОВА ОСНОВА TRI®-BASE

Титанова основа TRI®-BASE є в двох варіантах – з позиціонером для одиночних коронок і без позиціонера для реставрацій з multi-unit. Основа з позиціонером має з’єднання TRI® Friction, і обидві версії включають концепцію TRI® Soft Tissue.

Оброблена певним способом шорстка поверхня забезпечує ще краще посилене з'єднання між титановою основою і абатментом. Завдяки анодуванню TRI®-Base має рожевий колір, що гарантує довготривалий природний естетичний результат.

ОДИН ПРОДУКТ - 4 ВАРІАНТИ ВИСОТИ

Нова запатентована TRI®-Base - це перша титанова основа, яка може бути індивідуально фрезерована по довжині і куту як вручну зубним техніком, так і в відповідному програмному забезпеченні для CAD / CAM. Навіть для кутових гвинтових каналів при особливих вимогах до естетики.

TRI®-BASE
ANGULATED TRI®-BASE
SHORTEN TRI®-BASE
ANGULATED+ SHORTEN TRI®-BASE
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО TRI®
Перегляньте наші Online-Презентації

КОНТАКТИ

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦІ УНІКАЛЬНІ ІМПЛАНТАТИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО НАПИШІТЬ У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС МЕССЕНДЖЕР