МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

TRI®-VENT

ІМПЛАНТАТ РІВНЯ КІСТКИ

Система дентальних імплантатів TRI® була створена для того, щоб спростити життя лікаря і, в той же час, підвищити якість продукту. Завдяки єдиній платформі і унікальній формі імплантату, система TRI® може бути визнана найпростішою і найпродуманішою системою в світі. Імплантати  TRI® Bone-Line мають 3 діаметра: 3,75 мм, 4,1 мм і 4,7 мм. При цьому всі імплантати цієї лінійки мають єдиний розмір платформи 3,5 мм, що скорочує кількість ортопедичних компонентів до мінімуму

ДИЗАЙН ІМПЛАНТАТА

ОСОБЛИВОСТІ
БІЛЬШЕ ГНУЧКОСТІ

Єдиний розмір платформи всередині однієї лінійки скорочує кількість компонентів до мінімуму, оптимізує процес лікування і допомагає досягати максимальних результатів кожного дня.

СТАБІЛЬНІСТЬ

Конічне тіло імплантату з самонарізною різьбою забезпечує оптимальну первинну стабільність для негайних, ранніх або віддалених концепцій лікування.

«Система дентальних імплантатів TRI поєднує в собі науку і клінічну універсальність з дуже розумною ціною. Вона містить відмінну лінійку продуктів, яка не тільки робить легкою інтеграцію з твердими тканинами, а й сприяє розвитку м'яких тканин за допомогою простого ортопедичного рішення.»

Hom-LayWang, DDS, MSD, PhD (University of Michigan, USA)

КЛІНІЧНИЙ ВИПАДОК
PROF. PETER FAIRBAIRN (UK)
ПОРТФОЛІО
ІМПЛАНТАТИ РІВНЯ КІСТКИ ДЛЯ ВСІХ ПОКАЗАНЬ

6.5ммL | 8ммL | 10ммL | 11.5ммL | 13ммL | 16ммL

КОНТАКТИ

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦІ УНІКАЛЬНІ ІМПЛАНТАТИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО НАПИШІТЬ У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС МЕССЕНДЖЕР