МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

TRI®-OCTA

ІМПЛАНТАТ РІВНЯ М'ЯКИХ ТКАНИН

Імплантати лінійки TRI®-Octa є новітнім доповненням до системи дентальних  імплантатів TRI®. Завдяки унікальній рожевій полірованій шийці імплантату 1,8 мм, імплантати TRI®-Octa формують нові стандарти галузі. Спільно з Університетом Цюріха (Prof Hämmerle, Dr Ronald Jung, Dr Daniel Thoma) були проведені дослідження, які підтвердили високий естетичний результат даної лінійки.

ДИЗАЙН ІМПЛАНТАТУ

ПЕРЕВАГИ
З'ЄДНАННЯ

Імплантат рівня м'яких тканин має широко поширене восьмигранне з'єднання з конусом 8°, що гарантує стабільність і безпеку з'єднання. Абатменти для даної лінійки анодовано в рожевий колір для абсолютного естетичного ефекту в зоні протезування.

УНІКАЛЬНІСТЬ

Полірована шийка рожевого кольору для оптимального естетичного результату в дистальних ділянках.

СТАБІЛЬНІСТЬ

Конічне тіло імплантату з самонарізною різьбою забезпечує оптимальну первинну стабільність для негайних, ранніх та віддалених концепцій лікування.

«Анодована рожева шийка імплантату  TRI®-Octa Tissue-Level ідеально підходить для естетичних одноетапних малоінвазивних технік! Імплантат залишається «невидимим» навіть через багато років порівняно з іншими імплантатами».

Alecsandru Ionescu (Bucharest, Romania)

НАУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
ЗНЕБАРВЛЕННЯ СЛИЗОВОЇ ОБОЛОНКИ, ВИКЛИКАНЕ РІЗНИМИ РЕСТАВРАЦІЙНИМИ МАТЕРІАЛАМИ - СПЕКТРОФОТОМЕТРИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ IN VITRO

Dr. med. dent. Alexis Ioannidis, cand. med. dent. Elena Cathomen, med. dent. Ronald E. Jung, PD Dr. med. dent. Daniel S. Thoma

Знебарвлення слизової може бути зменшено на 46% за допомогою анодованого титану TRI Pink в порівнянні з необробленим титаном. Ефект подібний до цирконію. У цьому дослідженні in vitro вимірювання проводять на свинячих щелепах за допомогою спектрофотометричної камери, порівнюючи знебарвлення в результаті використання різних матеріалів.

дізнатись більше
КЛІНІЧНИЙ ВИПАДОК
DR. ALECSANDRU IONESCU (BUCHAREST, RO)
ПОРТФОЛІО
МАКСИМУМ ГНУЧКОСТІ З ЄДИНИМ ОРТОПЕДИЧНИМ З’ЄДНАННЯМ

6.5ммL | 8ммL | 10ммL | 11.5ммL | 13ммL

КОНТАКТИ

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЦІ УНІКАЛЬНІ ІМПЛАНТАТИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО НАПИШІТЬ У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС МЕССЕНДЖЕР