МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

ДЕНТАЛЬНИЙ ІМПЛАНТАТ

ДЛЯ ЗДОРОВИХ ЗУБІВ

Здорові зуби не тільки дають вам відчуття гарного вигляду, але також мають вирішальне значення для повсякденної діяльності, такої як їжа, розмова та сміх. Дентальний імплантат буде імітувати природність: він міцно розміщується в щелепі і служить основою для зуба.

ЩО ТАКЕ ДЕНТАЛЬНІ ІМПЛАНТАТИ?

Дентальні імплантати - це безпечна та естетична альтернатива звичайним коронкам, мостикам та знімним протезам. Дентальні імплантати переймають функцію природних коренів зуба і відчуваються як природні зуби. Тому імплантати дарують новий рівень комфорту, безпеки та впевненості у порівнянні з традиційними способами лікування та протезування. Вони забезпечують комфортне відчуття, яке можна порівняти з відчуттям від власних, здорових зубів.

ПЕРЕВАГИ ДЕНТАЛЬНИХ ІМПЛАНТАТІВ
ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАШИХ ЗДОРОВИХ ЗУБІВ

Імплантати усувають необхідність сточувати здорові сусідні зуби. Ваші власні природні та здорові зуби не будуть пошкоджені та не постраждають.

ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНОЇ ВТРАТИ КІСТКИ

Відсутність зуба призводить до резорбції кістки. Це може змінити загальну структуру обличчя. Дентальні імплантати можуть допомогти в цій ситуації і запобігти передчасній втраті щелепної кістки.

БЕЗПЕКА

Дентальні імплантати естетично зручні та забезпечують надійне рішення, без жодних незручностей. На відміну від знімних протезів, зубні імплантати надійно закріплені в кістці і не ковзають та не рухаються.

ВАРІАНТИ ЛІКУВАННЯ
ЗАМІЩЕННЯ ОДИНОЧНОГО ЗУБА

Дентальні імплантати використовуються для заміщення відсутніх зубів, які випали або були видалені. Щоб зубні імплантати функціонували як корені зубів, їх встановлюють у кістку щелеп. Зубний імплантат зберігає навколишню кістку і дає можливість замінити відсутній зуб коронкою природного вигляду.

 • Дентальні імплантати виглядають, відчуваються і функціонують так само, як і природні зуби.
 • Дентальні  імплантати зберігають навколишню кістку.
 • Дентальні  імплантати запобігають втраті кістки і резорбції кістки щелепи.
 • Дентальні  імплантати запобігають пошкодженню природних сусідніх зубів.
ЗАМІЩЕННЯ КІЛЬКОХ ЗУБІВ

Дентальні  імплантати також застосовуються, коли відсутні два або більше зубів. Імплантати встановлюють в кістку як заміну коренів зубів. При відсутності трьох сусідніх зубів можна встановити 2 імплантати (на кожному кінці). Щоб імплантати функціонували як корені, їх встановлюють у щелепну кістку. Дентальний імплантат зберігає навколишню кістку і дає можливість замінити відсутній зуб коронкою природного вигляду 

 • Дентальні імплантати виглядають, відчуваються і функціонують так само, як і природні зуби.
 • Дентальні імплантати зберігають навколишню кістку.
 • Дентальні імплантати запобігають пошкодженню природних сусідніх зубів.
 • Дентальні імплантати надійно і міцно закріплені в кістці.
ЗАМІЩЕННЯ УСІХ ЗУБІВ

Повне протезування застосовується, якщо всі зуби відсутні на верхній або нижній щелепі. В такому випадку встановлюється кілька імплантатів, а протезна конструкція фіксується безпосередньо на імплантатах.

 • Дентальні імплантати відновлюють правильну жувальну функцію.
 • Дентальні імплантати гарантують максимальну стійкість протезів. 
 • Дентальні імплантати запобігають втраті кістки і резорбції кістки щелеп.
 • Дентальні імплантати гарантують високу якість життя і підвищують впевненість у собі.