МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

РІШЕННЯ ВІД TRI®

360° СПОСОБІВ ЛІКУВАННЯ.
ВСЕ ДЛЯ ВАШИХ ПАЦІЄНТІВ.

TRI® РІШЕННЯ
ОБЕРИ СВОЄ РІШЕННЯ!

За допомогою TRI® Solutions ми пропонуємо найсучасніші та надійні варіанти лікування для лікарів і пацієнтів у всьому світі. TRI® Solutions дозволяє ефективно і швидко планувати лікування і спрощує сам процес. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції з сучасними і революційними функціями і охоплюємо всі основні варіанти лікування – від заміщення одного зуба до протезування повністю беззубої щелепи.

TRI®+ DIGITAL

Усі рішення від TRI® підтримуються TRI® + Digital Solutions, гарантуючи універсальний відкритий інтерфейс імплантата для провідних технологічних партнерів в області цифрової стоматології. На відміну від численних закритих цифрових систем, TRI® допомагає підвищити відкритість і усунути всі бар'єри для лікування. Проста та розумна система дентальних імплантатів TRI® гарантує - будь яке лікування - від простого до складного, без обмежень - ще ніколи не було простішим.

дізнатись більше
РІШЕННЯ ВІД TRI® ПРЕЗЕНТАЦІЯ
SANDRO VENANZONI
video preview
Відтворити
TRI® НЕГАЙНЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Завдяки інноваційній технології TRI® BoneAdapt, інтелектуальний і агресивний дизайн імплантатів TRI® перевершує існуючі галузеві стандарти з точки зору первинної стабільності. Перевага для лікарів і пацієнтів полягає в можливості застосування сучасних протоколів лікування, таких як All-on-TRI, що дозволяє провести лікування за один день і негайно підвищити рівень якості життя пацієнта.

Дізнатися більше
TRI® ЕСТЕТИКА

Лінія TRI® Esthetic встановлює високі стандарти завдяки дизайну шийки імплантата і компонентам рожевого кольору для лікування в естетично важливих зонах: від імплантата та тимчасових конструкцій до кінцевої реставрації.

дізнатись більше
TRI® АДЕНТІЯ

Крім методики All-on-TRI®, як простого та економічного негайного лікування пацієнтів, ми пропонуємо лінійку абатментів TRI® Raptor Abutment з маленькою висотою шийки для знімного протезу. При такій маленькій висоті шийки 2,1 мм і діаметрі 4,4 мм це найменша система кріплення на ринку. Дана система пропонує безліч рішень для планування лікування зі знімним протезом, коли обмежено вертикальний простір.

дізнатись більше
TRI® ЕФЕКТИВНІСТЬ & ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Нова революційна упаковка імплантатів TRI® Pod забезпечує можливість виймати імплантат безпосередньо за допомогою наконечника бормашини в один етап, що безсумнівно покращує маніпуляційні моменти та піднімає для вас процес операції на новий рівень. Також TRI® пропонує унікальні рішення для протезування, наприклад трансфер-абатмент TRI® 2in1, який можна використовувати взагалі без інструментів.

дізнатись більше
TRI® ПРИ ОБМЕЖЕНОМУ ОБ’ЄМІ КІСТКИ ТА М’ЯКИХ ТКАНИН

Крім коротких імплантатів довжиною 6,5 мм в стандартних лінійках Bone- & Tissue-Level, TRI® пропонує мінімально інвазивне рішення для TRI® Narrow Line (ø 3,3 мм) з імплантатом довжиною 10 мм. Завдяки особливому дизайну різьби в крестальній частині імплантата та конусному тілу імплантату можна легко досягати високої первинної стабільності. Лінійка TRI® Narrow ідеально підходить для малоінвазивних процедур з обмеженою горизонтальною кісткою і значно скоротить час хірургічного втручання для лікаря.

дізнатись більше
DIGITAL
TOOTH-IN-A-BOX
ОДНЕ ПОКАЗАННЯ. ОДНЕ РІШЕННЯ. ОДНА ЦІНА.

"TOOTH IN A BOX" - це комплексне рішення, що включає всі компоненти імплантата та всі лабораторні послуги для потреб практикуючого лікаря. Дентальні імплантати TRI®, розроблені та виготовлені у Швейцарії, забезпечують високоякісні, інноваційні та прості у використанні рішення для імплантатів у поєднанні з CAD/CAM технологіями.