МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

ЕСТЕТИКА

УНІКАЛЬНІ ЕСТЕТИЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ, ЯК У ФРОНТАЛЬНІЙ, ТАК І В ДИСТАЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ

TRI® ЕСТЕТИКА

TRI® Естетика встановлює високі стандарти завдяки дизайну шийки імплантату і ортопедичним компонентам рожевого кольору для лікування в естетично важливих зонах: від імплантації та тимчасових конструкцій до остаточної реставрації.

КОНЦЕПЦІЯ ПРОДУКТИВНОСТІ
КОНЦЕПЦІЯ TRI® SOFT TISSUE
ДЛЯ ДОВГОСТРОКОВИХ ЕСТЕТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Концепція TRI® Soft Tissue є унікальною та інноваційною одночасно. Переключення платформ в поєднанні з увігнутим профілем всієї ортопедичної лінійки TRI® забезпечує створення потужного сполучнотканинного бар'єру для довгострокового естетичного і функціонального результату. Всі ортопедичні компоненти - від заглушки та трансфера до постійного абатмента - підтримують однаковий профіль прорізування м'яких тканин.

ПРОФІЛЬ ПРОРІЗУВАННЯ М'ЯКИХ ТКАНИН

ФОРМУВАЧ ЯСЕН

ТРАНСФЕР ДЛЯ ЗНЯТТЯ ВІДБИТКУ

АБАТМЕНТ

КОРОНКА

"Концепція дизайну імплантатів, яка враховує найважливіші параметри для твердих і м'яких тканин, а також чіткі вимоги щодо первинної та вторинної стабільності. Все засноване на практичному досвіді, пов'язаному з останніми дослідженнями імплантатів."

Marius Steigmann, Німеччина

КЕЙСИ
КЛІНІЧНИЙ ВИПАДОК
DR. MARIUS STEIGMANN, НІМЕЧЧИНА
ІМПЛАНТАТИ
ІМПЛАНТАТ РІВНЯ М'ЯКИХ ТКАНИН
TRI®-OCTA

Імплантати лінійки TRI®-Octa є новітнім доповненням до системи імплантатів TRI®. Завдяки унікальній рожевій полірованій шийці імплантата висотою 1,8 мм, імплантати TRI®-Octa формують нові стандарти галузі. Спільно з Університетом Цюріха (Prof Hämmerle, Dr Ronald Jung, Dr Daniel Thoma) були проведені дослідження, які підтвердили високий естетичний результат даної лінійки завдяки значно кращим показникам просвічування порівняно з традиційною титановою шийкою.

НАУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
ЗНЕБАРВЛЕННЯ СЛИЗОВОЇ ОБОЛОНКИ, ВИКЛИКАНЕ РІЗНИМИ РЕСТАВРАЦІЙНИМИ МАТЕРІАЛАМИ - СПЕКТРОФОТОМЕТРИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ IN VITRO

Dr. med. dent. Alexis Ioannidis, cand. med. dent. Elena Cathomen, med. dent. Ronald E. Jung, PD Dr. med. dent. Daniel S. Thoma

Знебарвлення слизової може бути зменшено на 46% за допомогою анодованого титану TRI® Pink в порівнянні з необробленим титаном. Результат ідентичний до ефекту з цирконієм. У цьому дослідженні in vitro вимірювання проводять на свинячих щелепах за допомогою спектрофотометричної камери, порівнюючи знебарвлення при використанні різних матеріалів.

дізнатись більше

"Рожева анодована шийка імплантата TRI®-Octa Tissue-Level ідеально підходить для естетичних, одноетапних малоінвазивних клінічних процедур! Імплантат залишається «невидимим» навіть через багато років порівняно з існуючими сьогодні рішеннями."

Alecsandru Ionescu, Румунія

ОРТОПЕДІЯ
ОРТОПЕДИЧНІ КОМПОНЕНТИ
ТИМЧАСОВИЙ АБАТМЕНТ З ФОРМУВАЧЕМ ЯСЕН
ДЛЯ ВИСОКИХ ЕСТЕТИЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ
  • Формуйте слизову у високоестетичних випадках
  • Індивідуалізуйте форму
  • Використовуйте як тимчасовий абатмент
  • Дизайн заснований на останніх клінічних дослідженнях
ТИТАНОВА ОСНОВА TRI®-BASE
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Титанова основа TRI®-Base буває з позиціонером для реставрації одного зуба та без позиціонера для конструкцій на multi-unit. Основа з позиціонером має з'єднання TRI® Friction, при цьому дизайн обох версій поєднує в собі концепцію TRI® Soft Tissue.

Завдяки шорсткуватій обробленій поверхні з'єднання між TRI®-Base та реставрацією додатково покращено і посилено. Анодована TRI®-Base має рожевий колір, що гарантує довготривалий природний естетичний результат.

4 ВАРІАНТИ ВИСОТИ

Нова запатентована TRI®-Base - це перша титанова основа, яка може бути індивідуалізована по довжині і куту нахилу, як вручну зубним техніком, так і у програмному забезпеченні для CAD/CAM. Навіть для кутових гвинтових каналів в естетичних випадках.

TRI®-BASE

КУТОВА TRI®-BASE

КОРОТКА TRI®-BASE

КУТОВА + КОРОТКА TRI®-BASE

ЕСТЕТИЧНИЙ АБАТМЕНТ
ДЛЯ ТИМЧАСОВОЇ І ПОСТІЙНОЇ РЕСТАВРАЦІЇ

Концепція Soft Tissue
Оптимальний профіль прорізування

THINK PINK!
Анодований в рожевий колір для кращих естетичних результатів

Можливість індивідуалізації
Цементна фіксація зі збереженням анатомічних контурів