МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

НЕГАЙНЕ НАВАНТАЖЕННЯ

МІЦНИЙ ЯК СКЕЛЯ.
TRI® НЕГАЙНЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Агресивний дизайн імплантату TRI®, завдяки інноваційній технології TRI® BoneAdapt, дозволяє перевершувати всі існуючі в індустрії стандарти первинної стабільності. Перевага для лікарів і пацієнтів полягає в можливості почати лікування згідно визначених протоколів, таких як All-on-TRI®, вже в день операції, що створює ідеальні умови для підвищення якості життя.

* згідно досліджень in vitro у співпраці з Університетським центром стоматологічної медицини, Базель, Швейцарія.

TRI® BONEADAPT
ДЛЯ НЕГАЙНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ
ДИЗАЙН ТІЛА ІМПЛАНТАТА

Тіло імплантата було розроблено таким чином, щоб забезпечувати максимальну адаптацію до різних ділянок кістки вздовж імплантату. Дизайн шийки імплантата зі зворотним конусом знижує суттєво силу тиску на альвеолярний гребінь.

Дизайн різьби у верхній частині має квадратний профіль для захисту кортикальної кістки. Добре зарекомендований стандарт 60° в середній частині імплантата збільшує площу контакту з поверхнею кістки в губчатому шарі для оптимального контакту між кісткою і імплантатом.

ТРЬОХЗАХІДНА РІЗЬБА

Різьба з трьома незалежними витками з поворотом 120 ° проходить по всій довжині навколо тіла імплантату і закінчується вертикальною фаскою у верхній його частині. Трьохзахідна різьба забезпечує крок різьбли в середньому 1,8 мм за один оберт.

ВИТОНЧЕНИЙ БІОМЕХАНІЧНИЙ ДИЗАЙН ІМПЛАНТАТІВ TRI®(TRI® BONEADAPT) ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ВИСОКОЇ ПЕРВИННОЇ СТАБІЛЬНОСТІ

Висока первинна стійкість дентальних імплантатів є ключовим фактором успіху, особливо в сучасних концепціях лікування, таких як раннє або негайне навантаження. Первинна стабільність різних імплантатів** оцінюється в ході постійного дослідження in vitro *. Імплантати вставляли в штучну кістку і за допомогою датчика торку визначали максимальний момент введення. У таблиці вище показані визначені показники торку для тестованих систем імплантатів ***.

читати більше
НЕГАЙНЕ НАВАНТАЖЕННЯ
JOSÉ MARIA PINHEIRO TORRES, ПОРТУГАЛІЯ
ALL-ON-TRI®
НАДІЙНИЙ ДИЗАЙН І ПРОСТОТА

Рішення All-on-TRI® забезпечує швидку і надійну реставрацію для повністю беззубих пацієнтів з обмеженою кісткою всього на чотирьох імплантатах з інноваційним кутовим абатментом TRI® з гвинтовою фіксацією.

КЛІНІЧНИЙ ВИПАДОК ALL-ON-TRI®
DR. LUIS BESSA (ПОРТУГАЛІЯ)
ОРТОПЕДИЧНІ КОМПОНЕНТИ
БАГАТОКОМПОНЕНТНІ АБАТМЕНТИ ДЛЯ ГВИНТОВОЇ ФІКСАЦІЇ (MULTI-UNIT)
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Протокол лікування All-on-TRI®
Негайна стабільність з перевіреним протоколом при мінімальному обсязі кістки

Єдиний розмір платформи
Тимчасові та постійні компоненти мають єдиний розмір платформи всередині однієї лінійки

Досконалий дизайн
Включаючи з'єднання TRI® Friction та концепцією TRI® Soft Tissue

За підтримки TRI®+ Digital Solutions
Плануйте, імплантуйте та реставруйте All-on-TRI® за допомогою цифрових технологій TRI®+

ТИТАНОВА ОСНОВА ДЛЯ MULTI-UNIT
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

Гнучкість
Може використовуватися як традиційним способом, так і з використанням цифрових технологій

Індивідуальність
4 варіанти висоти

Простота
Оптимальний дизайн для CAD/CAM керамічних реставрацій

4 ВАРІАНТИ ВИСОТИ

Нова титанова заготовка Multi-Unit Ti-Base з рожевою анодованою поверхнею може використовуватись в першу чергу як довготривалий тимчасовий абатмент, з’єднаний з існуючою коронкою для створення негайної тимчасової конструкції з гвинтовою фіксацією. Для кінцевої реставрації зубний технік може фрезерувати заготовку Multi-Unit Ti-Base як вручну, так і з використанням відповідного програмного забезпечення.