МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

ПІДТРИМКА МАГАЗИН

ОБМЕЖЕНА КІСТКА & М’ЯКІ ТКАНИНИ

НЕОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ ЗАВДЯКИ TRI®.

TRI® ОБМЕЖЕНА КІСТКА & М’ЯКІ ТКАНИНИ

TRI® забезпечує мінімально інвазивні рішення  завдяки наявності коротких імплантатів висотою 6.5 мм у стандартній лінійці Bone- & Tissue-Level, та завдяки імплантатам лінійки TRI® Narrow (ø 3.3 мм) довжиною 10 мм. Дизайн різьби у верхній частині імплантата та конусоподібне тіло імплантата забезпечує високу первинну стабільність. Лінійка TRI® Narrow ідеальна для мінімально інвазивних процедур при кістці обмеженій горизонтально, при цьому суттєво економить час лікаря для проведення втручання.

TRI®-NARROW
ІДЕАЛЬНІ ПРИ КІСТЦІ ОБМЕЖЕНІЙ ГОРИЗОНТАЛЬНО

Імплантати TRI®-Narrow мають діаметр 3.3 мм і внутрішнє з’єдання Friction-Fit діаметром 3.2 мм. При наявності таких вузьких імплантатів можливості лікування суттєво розширюються, особливо при вузькому гребені чи наявності скомпрометованих ділянок у фронтальній зоні. 

дізнатись більше
КЛІНІЧНИЙ ВИПАДОК З TRI®-NARROW
DR. DAVID CHAMORRO, Колумбія
КОРОТКИЙ ІМПЛАНТАТ
FOR BONE- AND TISSUE-LEVEL

З таким коротким імплантатом можливості лікування розширюються, особливо в ділянках з обмеженою висотою кістки. Система TRI® має імплантати довжиною 6 мм для малоінвазивних концепцій лікування.

дізнатись більше
ЗАГЛУШКА ДЛЯ СИНУС-ЛІФТИНГУ

При проведенні синус-ліфтингу в умовах коли доступно лише кілька мм кістки, дизайн імплантатів TRI® Bone Adapt гарантує досягнення максимальної первинної стабільності в мінімальній кількості кістки. Крім того, заглушка для синус-ліфтингу Sinus Lift Cover Screw, яка ширша за сам імплантат, ще більше підвищує стабільність і запобігає від проникнення імплантату в гайморову пазуху.

ФОРМУВАЧ ЯСЕН З ОТВОРАМИ ДЛЯ ШОВНОГО

Концепція TRI® Soft Tissue Concept базується на наукових даних про те, що для кращого естетичного результату та тривалого функціонування імплантатів потрібен товстий шар м’яких тканин. Формувачі ясен з отворами для шовного допомагають пацієнтам з тонкими яснами набрати додатковий об'єм під час фази загоєння імплантату та в наслідок цього досягти довготривалого та естетичного результату.

дізнатись більше